Vítejte na našem webu
Logo NovaVina.cz Kosik NovaVina.cz

Vinaři

E-Mi-Vino

E.Mi. Vino

Vinařství založili rodiče současných majitelů Emilie Blahůškové (rozené Špalkové) a jejího manžela Miroslava Blahůška. Společně hospodaří v 80 metrů dlouhém pískovcovém sklepě starém asi 300 let, který se nachází v hloubce 15 metrů s teplotou 10°C, která se v průběhu roku takřka nemění. Sklep má díky teplotě a vlhkosti ideální podmínky pro výrobu a skladování vín.

Více informací o vinařství

Vinařství Šmudla LOGO

Vinařství Karel Šmudla

 "Výrobou vína se zabýváme již od roku 1991, kdy jsme dělali víno pouze pro svoji spotřebu. V roce 2004 jsme založili vinařství a stali se členy cechu vinařů Nový Šaldorf - Sedlešovice.Vyrábíme přívlastková vína tradičním způsobem,bez použití kvasinek a řízeného kvašení, vše jde přírodní cestou," řekl majitel Karel Šmudla.

Více informací o vinařství

 Vinařství rodiny Nápravovy

Vinařství rodiny Nápravovy

Manželé Nápravovi vinařskou tradici zdědili po rodičích. Své vinařství začali budovat v roce 1998. Až v roce 2003 s víny vstoupili na trh. Zároveň se stali členy Cechu vinařů Nový Šaldorf.

Více informací o vinařství

Zbyněk Osička

Vinařství Zbyněk OSIČKA

Vinařská historie rodiny se píše už od roku 1920, kdy praděd vysadil ve Velkých Bílovicích první vinohrad. Současný sklep postavil krátce před revoluci děd současného majitele, který na rodinnou tradici navázal v roce 2007.

Mladý vinař se snaží o moderní přístup k výrobě vína, ale dbá na zachování odrůdových charakteristik vína. Vinice jsou zařazeny v integrované produkci, která zaručuje šetrný přístup k révě. Postupně přechází od sudových vín k lahvovým. Vinařští turisté a milovníci vína určitě ocení posezení v klenutém sklepě u hořícího krbu, který pojme až 45 osob.

 

O nás

Společnost Nová vína se zaměřuje výhradně na malé moravské vinaře, jejichž produkce se ročně pohybuje okolo 10.000 lahví. Zákazníkům dodáváme exkluzivní vína, která se na trh dostávají jen v omezeném počtu. Převážně se jedná o vína přívlastková.

Vybíráme ty nejlepší malovinaře a od nich pak ta nejlepší vína. Tedy to nejlepší z nejlepšího - www.novavina.cz

 

Objednávky

Tel.: +420 604 175 230
Mail: objednavky@novavina.cz
Provozní doba: PO - PÁ, 09:00 - 18:00
Rozvoz ZDARMA: PO, PÁ, 09:00 - 18:00
Mimo tyto dny a dobu dle domluvy.

 Facebook

www.SterkovnaMusic.com www.NewWind.cz www.56ka.cz

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreSHOP © 2012 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO | Mapa stránek