Vítejte na našem webu
Logo NovaVina.cz Kosik NovaVina.cz

TRAMÍN ČERVENÝ 2015

pozdní sběr, suché

175 Kč

Vinařství: Vinařství Zbyněk Osička

Dostupnost
SKLADEM
Počet:

Víno zelenožluté intenzivní barvy s kořenitě medovou vůní. Připomíná čajovou růži, fialky a taky tropické ovoce. Lahodná chuť, kořenitá s dlouhým závěrem. Vhodné k uzeným rybám, cibulovému koláči či ke kořeněnému jídlu.

Charakteristika vína

Původ této pozdní odrůdy není znám, pochází patrně z Rakouska či jižních Tyrol. Vznikla patrně volným křížením s révou lesní a následně se podílela na dalších, dnes již tradičních evropských odrůdách. Pěstuje se takřka v celé Evropě, u nás asi na 3% rozlohy vinic. Nevýhodou je nízký výnos, ovšem na druhé straně má vysokou cukernatost, většina vyrobených vín je v kategorii přívlastkových, i těch nejvyšších. Vína jsou plná, extraktivní, charakteristicky kořenitá. Ležením na lahvi kvalita ještě stoupá.

Alkohol (% obj.)
12,0
Kyseliny (g/l)
6,5
Obsah
0,75
Zbytkový cukr (g/l)
8,9

O nás

Společnost Nová vína se zaměřuje výhradně na malé moravské vinaře, jejichž produkce se ročně pohybuje okolo 10.000 lahví. Zákazníkům dodáváme exkluzivní vína, která se na trh dostávají jen v omezeném počtu. Převážně se jedná o vína přívlastková.

Vybíráme ty nejlepší malovinaře a od nich pak ta nejlepší vína. Tedy to nejlepší z nejlepšího - www.novavina.cz

 

Objednávky

Tel.: +420 604 175 230
Mail: objednavky@novavina.cz
Provozní doba: PO - PÁ, 09:00 - 18:00
Rozvoz ZDARMA: PO, PÁ, 09:00 - 18:00
Mimo tyto dny a dobu dle domluvy.

 Facebook

www.SterkovnaMusic.com www.NewWind.cz www.56ka.cz

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreSHOP © 2012 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO | Mapa stránek